KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144322
nr 1214 4322
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, Stockholmsmotiv, Monogramsignerad, daterad -87. Olja på duk, 50x62 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:31:39
700 kr
800 kr